bw-logo

Kurumsal

Göksel Mimarlık İnşaat Hakkında

Göksel İnşaat olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkili çözümler üretmektir. 

Bunun için ise ihtiyacı belirlemek ve doğru analiz etmekle başlarız. 
Kapsamlı analizin sonucunda doğru ve efektif çözümü üreterek tasarımlarımızı yönlendiriyoruz. 
Böylece mekanın tasarımı planlama ve yaratıcılık esaslarına dayalı olarak başlıyor ve doğru uygulamayla sonlanıyor.


Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren İstanbul'un her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Göksel İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Göksel İnşaat ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Göksel Müteahhitlik Mimarlık İnş.

misyonumuz

Yapı inşaası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan, firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Sektörün yapı taşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkmak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. "Sıfır hata" politikası Göksel inşaat için hem bir hedef hem de bir başarıdır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerlerimizdir.